Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Hermansen, Mette Klinikassistent mette.hermansen@dent.au.dk +4587168076 1614, 173
Hjorth, Tine Afdelingstandlæge tine.hjorth@dent.au.dk +4587167435 1613, 418
Hoeg, Anne Marie Rie Faglærer amhoeg@dent.au.dk +4521998943 1610, 181
Holze, Mette Møller Undervisningsassistent mmoeller@dent.au.dk 1610, 181
Hornhaver, Helle Tandlæge, koordinator for efter- og videreuddannelse, Erhvervsam hornhaver@dent.au.dk +4587168274 1614, 388
Hornsleth, Inger Faglærer ihornsleth@dent.au.dk +4587167092 1613, 451
Hove, Lise Psykolog hove@dent.au.dk +4587168278 1614, 386
Hovgaard, Ole hovgaard@dent.au.dk +4529614466 1610, 494
Hvid, Hanne Undervisningstandlæge hannehvid@dent.au.dk +4587167081 1610, 178
Hørsted, Caroline Bindslev Viceinstitutleder for uddannelse choersted@dent.au.dk +4587168283 1614
Ilsøe, Mette Borgbjerg Afdelingstandlæge mbi@dent.au.dk
Irie, Milena Suemi milena.irie@dent.au.dk
Isenshtat, Alona videreuddannelsesstuderende alonauvaidov@dent.au.dk +4587167479 1613, 413
Iversen, Line Charlotte Undervisningsassistent liiv@dent.au.dk 1614
Jakobsen, Pia Marstrand
Janerka, Pia Klinikassistent pia.pleth@dent.au.dk +4587167413 1613, 260
Jensen, Anne Birkeholm Ph.d.-studerende abj@dent.au.dk
Jensen, Bente Klinikassistent bente@dent.au.dk +4587168076 1614, 173
Jensen, Bente Maibøl Tandtekniker bente.m.jensen@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Jensen, Birgitte Mølgaard Klinisk lærer bije@dent.au.dk
Jensen, Charlotte Hagstrøm Klinisk lærer chhag@dent.au.dk
Jensen, Elisabeth Hjerrild Klinikassistent ehjensen@dent.au.dk +4587167411 1614, 276
Jensen, Inge Juul Tandplejer inge.jensen@dent.au.dk +4521844773 1613, 123
Jensen, Jesper Bak Afdelingstandlæge jesper.bak@dent.au.dk +4587167428 1614, 191
Jensen, Karin Møller Tandtekniker kjensen@dent.au.dk +4587168083 1613, 041
Jensen, Lars Stig Klinisk lærer larsjensen@dent.au.dk
Jensen, Linda Sekretær lindaj@dent.au.dk +4587168397 1614, 384
Jensen, Mia Sekretær miaje@dent.au.dk
Jensen, Siri Beier Institutleder siri@dent.au.dk +4587168157 1614, 399B
Jeppesen, Susanne
Jepsen, Jørn Lund Afdelingstandlæge jljepsen@dent.au.dk +4587168474 1613, 326
Johannesen, Lars Hjelm Klinisk lærer lhjo@dent.au.dk
Johnsen, Winnie Friis AC-fuldmægtig wfj@dent.au.dk +4587167422 1614, 391
Josephsen, Kaj Professor emeritus kaj.josephsen@dent.au.dk
Jozan, Saeed saeedjozan@dent.au.dk
Justsen, Sandie Ørum Tandtekniker s.justsen@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Juul, Anders Klinisk lærer anders.juul@dent.au.dk
Juul, Mads Klinisk lærer mads.bjerregaard.juul@dent.au.dk +4587168094 1613, 230
Jønsson, Trine Zederkof Sekretær tzj@dent.au.dk +4587162574 1610, 491
Jørgensen, Alice Klinikassistent alice.joergensen@dent.au.dk +4587167456 1613, 013
Jørgensen, Jette Nedergaard Klinisk lærer jette.nedergaard@dent.au.dk +4587168094 1613, 230
Jørgensen, Joan Damtoft Karmark Klinikassistent jds@dent.au.dk +4587167411 1614, 276
Jørgensen, Klaus Balle Sekretær kbjoergensen@dent.au.dk +4587168523 1614, 384
Kaarup-Christensen, Dorte Afdelingstandlæge dkc@dent.au.dk
Kaarup-Christensen, Morten Afdelingstandlæge mkc@dent.au.dk
Kambourakis Johnsen, Karina Videnskabelig assistent karinakj@dent.au.dk
Kammersgaard, Finn Tekniker fkammersgaard@dent.au.dk +4587167417 1610, 096
Karring, Eva Studielektor karring@dent.au.dk +4587168085 1610, 388
Kirkevang, Lise-Lotte Lektor llki@dent.au.dk +4587168101 1613, 127B
Kjeldsen, Mette Timelærer kjeldsen@dent.au.dk