Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Razdan, Ankur Ph.d.-stipendiat araz@dent.au.dk
Reggelsen, Birgitte Klinikassistent bhr@dent.au.dk +4587168068 1613, 041
Reibel, Jesper
Reinholdt, Cæcilie Basse Klinisk lærer caeciliebasse@dent.au.dk
Richards, Alan alan.richards@dent.au.dk
Rikvold, Pernille Ph.d.-studerende ptr@dent.au.dk
Rousing, Lisbeth W. Klinikassistent rousing@dent.au.dk +4587167086 1613, 364
Rousing, Steffen
Ryesberg-Olsen, Lene Faglærer lener@dent.au.dk +4520304027 1610, 184
Røll, Mikael Faglærer mikaelr@dent.au.dk +4528992087 1610, 181
Rønnow, Malene Klinisk lærer maleneronnow@dent.au.dk +4587167411 1614, 274
Sabljic, Sanja videreuddannelsesstuderende sasa@dent.au.dk
Sailer, Irena
Sankiewicz, Monika Joanna videreuddannelsesstuderende monika@dent.au.dk
Schlafer, Sebastian Lektor sebastians@dent.au.dk +4587167334 1610, 480
Schlaikjer, Ann Sterilassistent asc@dent.au.dk +4587167413 1613, 013
Schmidt, Malene Hørnø Tandlæge malene.schmidt@dent.au.dk +4587138990 1614
Schmidt, Otto Hansen Afdelingstandlæge otto.schmidt@dent.au.dk +4587168094 1613, 230
Schropp, Lars Lektor schropp@dent.au.dk +4587168087 1613, 116
Sejthen, Heidi Kjærhede Undervisningsassistent hksejthen@dent.au.dk 1614
Sibbersen, Annette Svensson Klinikassistent asibbe@dent.au.dk +4587167086 1613, 364
Sidor, Lissi Bundgaard Klinikassistent lissi.sidor@dent.au.dk +4587167501 1613, 216
Siniora, Diana Maria Klinikassistent dms@dent.au.dk +4587167413 1613, 260
Sjøstrøm, Karin Voss Faglærer kvdamgaard@dent.au.dk +4587167095 1613, 112
Sloth, Thomas Erlang Systemudvikler tes@dent.au.dk +4587168541 1611, 244
Sofrata, Abier Hamed Mahmoud videreuddannelsesstuderende asofrata@dent.au.dk
Spin-Neto, Rubens Lektor rsn@dent.au.dk +4542434836
Staderini, Edoardo Gæste Phd. edoardo.staderini@dent.au.dk 1610
Staun Larsen, Line Postdoc line.staun@dent.au.dk +4587168479 1610, 472
Stendahl, Ida Brink Deigaard Klinikassistent ida@dent.au.dk +4587168076 1614, 173
Stokholm, Rie Afdelingstandlæge rie.stokholm@dent.au.dk +4587167424 1610, 298
Stoustrup, Peter Bangsgaard Lektor pstoustrup@dent.au.dk +4587167443 1613, 425
Strickertsson, Troels Ian Bording Klinisk lærer ts@dent.au.dk
Suzanowicz-Szymczak, Paulina videreuddannelsesstuderende paulinas@dent.au.dk
Svane, Anette Klinisk lærer anette.svane@dent.au.dk +4587167428 1614, 191
Svanholm, Annette Smed Faglærer ans@dent.au.dk +4520369242 1610, 181
Svensson, Peter Professor, Sektionsleder peter.svensson@dent.au.dk +4587168132 1611, 344
Svystun, Olesya Ph.d.-studerende olesyas@dent.au.dk
Søndergaard, Mia Klinisk lærer mia.sondergaard@dent.au.dk
Sørensen, Camilla Klinisk lærer cs@dent.au.dk +4587167497 1613, 222
Sørensen, Kim It-medarbejder ks@dent.au.dk +4587168275 1614, 384
Tagesen, Jan Afdelingstandlæge jan.tagesen@dent.au.dk +4587168084 1614, 199
Tagkli, Catherine videreuddannelsesstuderende kat.tag@dent.au.dk
Tambjerg, Ida idatambjerg@dent.au.dk
Taneja, Pankaj pantaneja@dent.au.dk
Thomassen, Jannie Klinikassistent jthomasen@dent.au.dk +4587167501 1613, 216
Thomsen, Anette Aakjær Laborant aat@dent.au.dk +4587168154 1611, 257
Thordrup, Marianne Klinisk lærer marianne.thordrup@dent.au.dk +4587167497 1613, 222
Tolboe, Helle Leder for FK helle.tolboe@dent.au.dk +4587168081 1610, 391
Top, Sonja Undervisningsassistent, vikar sont@dent.au.dk +4587167091 1614, 375